Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1177
Stary 28.04.2018, 21:36
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
Wygraliśmy jeszcze ze Śląskiem.
Rzeczywiscie.

Widocznie staralem sie pozbyc tego meczu z pamieci , bo byl gorszy niz nie jeden zremisowany czy przegrany w tej rundzie. Carlitos nas uratowal.
Odpowiedz cytując