Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21347
Stary 28.04.2018, 18:52
Działalność dyrektora Junco odbije nam się w końcu czkawką.

Kto z Polaków zostanie w pierwszej jedenastce w lecie ? Wojtkowski, Sadlok (oby) Może Buchalik.
Oby się okazało, że Słomka i Drzazga powoli wskakują na poziom Esy bo przyszły sezon zapowiada się bardzo nieciekawie.
Odpowiedz cytując