Cytat:
Dawaj swoje propozycje na te puchary Zauważ, że po sezonie zostaniemy bez środkowych pomocników. Chcesz stworzyć cały środek na gościach z I i II ligi i od razu wychodzić na derby? Powodzenia
|
No sorry,ale budowanie składu na zawodnikach,którzy walczą o utrzymanie trochę mija się z celem.
A może akurat Junco trafi jakiegoś porządnego grajka a tego orła z Piasta widziałem w kilku meczach i pewnego poziomu nie przeskoczy.
A kto w tym środku gra taką wielką piłkę ,że trudno będzie ich zastąpić? Mitro-nitro,Cywka czy Brlek ,który jest cieniem samego siebie?
Pol to zawodnik ,który powinien ze środka pola zostać z nami i Basha,gdyby nie był taki szklany.