obikenobi napisał(a):

|
Tak całkiem szczerze to jestem ciekaw, czy my rzeczywiście interesujemy się takimi piłkarzami jak ten Bogusz i Dziczek, czy to tylko takie pitu-pitu i wysłanie sygnału w świat, że Wisła w końcu interesuje się młodymi Polakami. Pożyjemy, zobaczymy. Ja się nie zdziwię, jak żaden chłopek z niższej ligi do nas nie przyjdzie, a zamiast tego będą znowu Hiszpanie i Chorwaci.
|
Ja ci odpowiem, to takie pitu pitu i nic więcej.