Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 28.04.2018, 15:21
Framat ja też im serdecznie życzę zwycięstwa, ale raczej realnie oceniam szansę.
Z drugiej strony podobnie jak Ty, wolałbym żeby Jaga wzięła MP, a nasi się spieli na amikę.

Także niech chłopaki walczą, ale z głową w tym meczu
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując