|
Llonch bezsprzecznie jest nam potrzebny i zasługuje na przedłużenie. Ale czy zastąpienie takiego zawodnika naprawdę jest takie trudne? To typ Czarka Wilka, a nie Szymkowiaka, ma mieć kondycję, ogień w oczach i po odbiorze podać do najbliższego partnera. W moim przekonaniu bardziej grozi nam to, że Junco nie będzie szukał takiego gracza, bo Carillo zażyczy sobie Mitrovica bis, a nie że obiektywnie takich piłkarzy do wzięcia i w naszym zasięgu nie ma.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|