TonyWiślak napisał(a):

|
Ty chcesz takim "laczkiem" przywracać chwałę Wiśle Kraków? Jak my chcemy budować skład,który ma w okresie kilku lat walczyć o puchary to przepraszam Cię bardzo,ale to nie tędy droga.
|
Dawaj swoje propozycje na te puchary

Zauważ, że po sezonie zostaniemy bez środkowych pomocników. Chcesz stworzyć cały środek na gościach z I i II ligi i od razu wychodzić na derby? Powodzenia
