Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21338
Stary 28.04.2018, 12:47
TonyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Ty chcesz takim "laczkiem" przywracać chwałę Wiśle Kraków? Jak my chcemy budować skład,który ma w okresie kilku lat walczyć o puchary to przepraszam Cię bardzo,ale to nie tędy droga.
Dawaj swoje propozycje na te puchary Zauważ, że po sezonie zostaniemy bez środkowych pomocników. Chcesz stworzyć cały środek na gościach z I i II ligi i od razu wychodzić na derby? Powodzenia
Odpowiedz cytując