Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25018
Stary 28.04.2018, 10:55
Debiuty Arka i Pawła oglądałem na stadionie, niedługo trzeba będzie ich pożegnać - również na stadionie. Mam nadzieję, że zapełnimy go do ostatniego miejsca, zasłużyli.

Szybko to zleciało...
Odpowiedz cytując