Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21336
Stary 28.04.2018, 07:28
TonyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Ty chcesz takim "laczkiem" przywracać chwałę Wiśle Kraków? Jak my chcemy budować skład,który ma w okresie kilku lat walczyć o puchary to przepraszam Cię bardzo,ale to nie tędy droga.
Póki nie ma pieniędzy to niczego nie budujemy tylko walczymy o przetrwanie licząc, że może te pieniądze kiedyś skądś się pojawią i czekając na chłopaków z akademii-może paru umie kopać piłkę i się przyda w przyszłości.
Odpowiedz cytując