TonyWiślak napisał(a):

|
Ty chcesz takim "laczkiem" przywracać chwałę Wiśle Kraków? Jak my chcemy budować skład,który ma w okresie kilku lat walczyć o puchary to przepraszam Cię bardzo,ale to nie tędy droga.
|
Póki nie ma pieniędzy to niczego nie budujemy tylko walczymy o przetrwanie licząc, że może te pieniądze kiedyś skądś się pojawią i czekając na chłopaków z akademii-może paru umie kopać piłkę i się przyda w przyszłości.