Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25016
Stary 28.04.2018, 06:51
ja za dzieciaka sluchalem kaset na walkmenie. Teraz nie ma walkmena nie ma kaset a muzyke slucham ze spotify...

Szacun za wszystko, dla mnie zawsze będziecie moją Wislą na ktorej najwiecej zdrowia stracilem, ale czas ze sceny zejść...
Pilkarsko nic nam chlopaki juz nie dadza. Umarl krol niech zyje krol.
Oby tylko sie nam klub nie rozjechał
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując