|
ja za dzieciaka sluchalem kaset na walkmenie. Teraz nie ma walkmena nie ma kaset a muzyke slucham ze spotify...
Szacun za wszystko, dla mnie zawsze będziecie moją Wislą na ktorej najwiecej zdrowia stracilem, ale czas ze sceny zejść...
Pilkarsko nic nam chlopaki juz nie dadza. Umarl krol niech zyje krol.
Oby tylko sie nam klub nie rozjechał
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|