|
Przypomniało mi się, jak jako dzieciak śledziłem wieczorami Ligę+, żeby oglądać skróty z Brożkami w ŁKS/Zabrzu. I jak wrócili Głowa i Brożki do Wisły za Smudy, jak łatali klub tych kilka lat temu i wtedy poczułem się znów młodszy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|