Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25013
Stary 27.04.2018, 19:21
Kiedyś musiał nadejść ten moment. Możemy być dumni, że Ci gracze chcieli tu grać i identyfikować się z Wisłą. Trzeba im podziękować pełnym stadionem i docenić to co tu zrobili.

Mam dziwne przeczucie, że Carillo będzie lepiej się pracowało bez nich. I nie jest to żaden prztyk w ich stronę, tylko mam wrażenie, że Carillo chce mieć graczy którzy są w stanie w 100% się podporządkować jego wizji i stworzą razem silny team spirit mam nadzieję, że to nowe rozdanie nawiąże choć trochę do starych czasów.
Odpowiedz cytując