|
Co do Sobola to nie wiem skąd macie info, że to z powodu Pawła i Arka.
Na TT się przewijało że raczej chodzi o jakiś staż / inne mozliwości rozwoju.
Ktoś też napisał o Llonchu - było x razy pisane, że odrzucił bodajże 3 naszą propozycję, a na więcej po prostu nie mamy.
Mały pewnie odejdzie i zostanie nieśmiertelny Boguś. Chociaż też raczej obstawiałbym, że finalnie go pożegnamy.
|