|
Jeżeli chodzi o tą wieloprogramowość strony to może czekają na Bragiela, zapowiadane były innowacyjne rozwiązania więc może i strona do takich należy?
Jak dla mnie to strona nie jest problemem bo szczerze to śledzę bardziej informacje na fejsbuku niż na stronie, problemem jest tylko to ze zarząd już kilka razy zapowiadał nową stronę i nic z tego nie wyszło...
|