Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25008
Stary 27.04.2018, 17:54
Szacunek, jak przeczytałem te dwa niusy to mi się przewinęły wszystkie emocje związane z Pawłem i Arkiem w pigułce. Niby byłem pogodzony z ich odejściem, uważałem też, że najwyższy czas, a i tak łezka w oku się zakręciła.
Dziękujemy za wszystko!

Co do informacji o Sobolu to mam nadzieję, że to fama - Sobol jeśli chce uchodzić za profesjonalistę to powinien się jak takowy zachowywać. Jeśli zaś faktycznie podchodzi do tego emocjonalnie i chce odejść, bo nie będzie Pawła i Arka to by oznaczało, że na trenera się średnio nadaje. Podkreślam, że nie do końca mi się chce wierzyć w takowego niusa i mam nadzieję, że to tylko plotka.
Odpowiedz cytując