|
Wiadomo, że szkoda ze względów emocjonalnych i sentymentów - Paweł od jakiegos czasu prezentuje poziom 2 ligi, wiec nie rozumiem jego checi kontynuowania kariery. Głowa z kolei rok temu niby mowil o zakonczeniu jak byl zdrowy, a teraz jak non stop jest wykluczony z gry przez urazy to ma checi dalszej gry (tak wynika z tej wiadomosci)... nie kumam tego.
A jesli Sobol mialby odejsc to k... ja nie wiem co sie dzieje.
Nie podoba mi sie to wszystko, mam nadzieje, ze to ploty.
Co do dwoch legend to NIC NIE TRWA WIECZNIE - szacunek i tyle, wieku nie pokonasz!
|