Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25004
Stary 27.04.2018, 17:41
Nie zdziwię się jak Głowa z Brożkiem pójdą pokopać do beniaminka Ekstraklasy. Może to być Miedź Legnica lub GKS. W Miedzi mieliby kolegów Łobo i Gargułę. Nie zdziwię się jak w przyszłym sezonie załadują bramki przeciwko nam Tak na serio to nasz kadra na przyszły sezon może wyglądać tak :

Bramkarze: Cuesta, ew. nowy bramkarz, Buchalik, Chorążka
Obrońcy: Bartosz, Velez, Arsenić, Sadlok, Bartkowski, Palcić, Grabowski, nowy ŚO
Pomoc: Llonch ( mam nadzieję), Halilović, Wojtkowski, Słomka, Kostal, nowy ŚP, Suljić, Imaz
Atak: Carlitos ( mam nadzieję), nowy, Ondrasek, Drzazga ( ma dostać szansę), Kolar

Odchodzą: Głowacki, Brożek, Małecki, Boguski, Wasilewski, Mitrović, Cywka, Bałaniuk( wyp), Gonzalez, Basha
Odpowiedz cytując