Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25003
Stary 27.04.2018, 17:39
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Niejaki Gołąb z wyborczej puścił w eter ze Wisła może stracić w ciągu jednego lata nie tylko 4 Wiślaków (Mały, Boguś plus znana nam para) ale i Sobola.
O .... tu chodzi ?
To byłby koniec Wisły jaką znamy a początek korporacyjnego gowna z wkładami do koszulek biegających po murawie.
Ciekawe, chętnie poczytałbym coś więcej. Dziwne, przecież Wisłą rządzić miał TS, miało być wiślacko...

Bardzo bym chciał, aby Małecki i Boguski zostali, żeby został Sobol. Nie widzę powodu, aby Głowacki nie mógł pełnić podobnej roli, co Jop dla innego rocznika.

Bardzo bym nie chciał Wisły bezbarwnej, którą poukładają nam ludzie, których tu za chwilę nie będzie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując