7 kotów napisał(a):

Niejaki Gołąb z wyborczej puścił w eter ze Wisła może stracić w ciągu jednego lata nie tylko 4 Wiślaków (Mały, Boguś plus znana nam para) ale i Sobola.
O .... tu chodzi ?
To byłby koniec Wisły jaką znamy a początek korporacyjnego gowna z wkładami do koszulek biegających po murawie.
|
Ciekawe, chętnie poczytałbym coś więcej. Dziwne, przecież Wisłą rządzić miał TS, miało być wiślacko...
Bardzo bym chciał, aby Małecki i Boguski zostali, żeby został Sobol. Nie widzę powodu, aby Głowacki nie mógł pełnić podobnej roli, co Jop dla innego rocznika.
Bardzo bym nie chciał Wisły bezbarwnej, którą poukładają nam ludzie, których tu za chwilę nie będzie.