Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24998
Stary 27.04.2018, 15:27
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Przy okazji... Pamiętacie, że Palcic miał na swoim koncie już kilka kontuzji i przychodził z łatką kontuzjogennego, a sztab medyczny specjalnie bardzo długo go sprawdzał przed podpisaniem kontraktu?

Niespodzianka

Będzie pauzował przez kilka miesięcy - zerwany mięsień po ostatnim meczu

Może by tak wymienić sztab medyczny?
Nie kilka miesięcy tylko kilka tygodni, wróci najprawdopodobniej na przygotowania. Z tego co pamiętam to były tam problemy z kolanem i dlatego był dokładnie badany. Jak na razie kolano wytrzymuje. I ostatnie najważniejsze. Nas nie stać na zakup piłkarzy bez skazy. Jeden nie potrafi prosto kopać, drugi źle się prowadzi, trzeci ma problemy z kontuzjami. Taka już dola klubów takich jak nasz.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując