Hives4 napisał(a):

Przy okazji... Pamiętacie, że Palcic miał na swoim koncie już kilka kontuzji i przychodził z łatką kontuzjogennego, a sztab medyczny specjalnie bardzo długo go sprawdzał przed podpisaniem kontraktu?
Niespodzianka
Będzie pauzował przez kilka miesięcy - zerwany mięsień po ostatnim meczu
Może by tak wymienić sztab medyczny?
|
Nie kilka miesięcy tylko kilka tygodni, wróci najprawdopodobniej na przygotowania. Z tego co pamiętam to były tam problemy z kolanem i dlatego był dokładnie badany. Jak na razie kolano wytrzymuje. I ostatnie najważniejsze. Nas nie stać na zakup piłkarzy bez skazy. Jeden nie potrafi prosto kopać, drugi źle się prowadzi, trzeci ma problemy z kontuzjami. Taka już dola klubów takich jak nasz.