Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24995
Stary 27.04.2018, 15:07
filipowski napisał(a):Wyświetl post
Odchodzi Arek,odchodzi Paweł,może odejść Patryk.To już koniec Wisły jaką znaliśmy.Najgorsze,że praktycznie nie będzie już zawodników zżytych z Naszym klubem.
Gdzie są?


Nikt nie bierze pod uwagę, że Paweł czy Głowa mogą nie chcieć takiej konferencji? Sobol wychodzący z łzami w oczach w środku konfy, no, na pewno miło ją wspomina.
Odpowiedz cytując