filipowski napisał(a):

|
Odchodzi Arek,odchodzi Paweł,może odejść Patryk.To już koniec Wisły jaką znaliśmy.Najgorsze,że praktycznie nie będzie już zawodników zżytych z Naszym klubem.
|
Gdzie są?
Nikt nie bierze pod uwagę, że Paweł czy Głowa mogą nie chcieć takiej konferencji? Sobol wychodzący z łzami w oczach w środku konfy, no, na pewno miło ją wspomina.