szym_ek napisał(a):

Czy na prawde nie dało się ich zaprosić na konferencje przed albo pomeczową, żeby to zawodnicy powiedzieli że odchodzą ?!
a tak to żegnamy się jak z każdym najemnikiem
Słabo
A co do Pawła i Arka - legendy, co tu dużo mówić
|
Niczego po Alanie się nie nauczyli...