Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24991
Stary 27.04.2018, 14:33
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Czy na prawde nie dało się ich zaprosić na konferencje przed albo pomeczową, żeby to zawodnicy powiedzieli że odchodzą ?!
a tak to żegnamy się jak z każdym najemnikiem

Słabo

A co do Pawła i Arka - legendy, co tu dużo mówić
Niczego po Alanie się nie nauczyli...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując