Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24990
Stary 27.04.2018, 14:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zwłaszcza że obu zapewne nie będzie w następnym sezonie.

Ale żeby ich odsiać trzeba było Ze Manueli i Perezów.
Ale ja mam tego świadomość i akceptuję takie rozwiązanie.
Tylko jakoś hałaśliwa część komentujących nie jest w stanie zaakceptować, że w transferach nie ma reguły. PSG na Krychowiaku też się przejechało.
Odpowiedz cytując