Ogryzek napisał(a):

Zwłaszcza że obu zapewne nie będzie w następnym sezonie.
Ale żeby ich odsiać trzeba było Ze Manueli i Perezów.
|
Ale ja mam tego świadomość i akceptuję takie rozwiązanie.
Tylko jakoś hałaśliwa część komentujących nie jest w stanie zaakceptować, że w transferach nie ma reguły. PSG na Krychowiaku też się przejechało.