Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24989
Stary 27.04.2018, 14:22
Czy na prawde nie dało się ich zaprosić na konferencje przed albo pomeczową, żeby to zawodnicy powiedzieli że odchodzą ?!
a tak to żegnamy się jak z każdym najemnikiem

Słabo

A co do Pawła i Arka - legendy, co tu dużo mówić
Odpowiedz cytując