Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1173
Stary 27.04.2018, 11:03
Spoko. Z mojej strony ciach bajera bo dopiero teraz zauwazylem, ze caly czas piszemy w temacie o Carrillo Takze, juz tu bedac, powtorze sie ktorys raz. Dajmy mu spokojnie popracowac chociaz do konca roku ( o ile wczesniej zarzad go nie wywali ).
Odpowiedz cytując