wiesniak842 napisał(a):

W tym wypadku to nalezaloby zastanowic sie dlaczego Gwarek Zabrze woli oddawac zawodnikow do Gornika niz do jakiejkolwiek innej druzyny Watpie jednak zeby mialo to cos wspolnego z penetrowaniem polskiego rynku czy odpowiednia polityka transferowa Gornika. Bardziej z ... polityka miasta. Jak miasto wspiera Wisle chyba kazdy z nas wie. Nie ma nawet co porownywac. Gornik tylko i wylacznie zipie dzieki miastu. Czy to jest zdrowa sytuacja? Dla mnie nie.
|
Nie jest - ale jak pamiętasz początki ich upadku to Kasperczak i drogie transfery a nie młodzi piłkarze tacy jak kiedyś Milik a teraz Żurkowski.