Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1153
Stary 27.04.2018, 04:59
FraMat napisał(a):
Jak zwykle masz 100% racji i jesteś przezajebisty. Wybacz, że chciało mi się z tobą gadać
Nawzajem.
pepe72 napisał(a):
Czy ty jesteś w stanie zrozumieć, że jak Górnik zbierał ekipę na 2017/18 to był beniaminkiem po przejściach i ludzie się godzili na niskie zarobki?
Czyli Górnik ma lepsze rozeznanie na rynku niż my, bo znajdowali solidnych zawodników, którym bogatsze kluby nie składały ofert. Znajdowali tych przyzwoitych piłkarzy mając bardzo ograniczone warunki finansowe i będąc beniaminkiem po przejściach. W takim razie my chyba mielibyśmy większe możliwości, czyż nie? Bo chyba nie powiesz mi, że ci zawodnicy mając do wyboru biednego, bardzo zadłużonego beniaminka po przejściach i mniej zadłużonego średniaka, woleliby iść do tego beniaminka. Np. taki Wieteska nie wybrałby wtedy Wisły, gdyby dostał od nas zbliżoną ofertę?
Odpowiedz cytując