FraMat napisał(a):
|
Jak zwykle masz 100% racji i jesteś przezajebisty. Wybacz, że chciało mi się z tobą gadać
|
Nawzajem.
pepe72 napisał(a):
|
Czy ty jesteś w stanie zrozumieć, że jak Górnik zbierał ekipę na 2017/18 to był beniaminkiem po przejściach i ludzie się godzili na niskie zarobki?
|
Czyli Górnik ma lepsze rozeznanie na rynku niż my, bo znajdowali solidnych zawodników, którym bogatsze kluby nie składały ofert. Znajdowali tych przyzwoitych piłkarzy mając bardzo ograniczone warunki finansowe i będąc beniaminkiem po przejściach. W takim razie my chyba mielibyśmy większe możliwości, czyż nie? Bo chyba nie powiesz mi, że ci zawodnicy mając do wyboru biednego, bardzo zadłużonego beniaminka po przejściach i mniej zadłużonego średniaka, woleliby iść do tego beniaminka. Np. taki Wieteska nie wybrałby wtedy Wisły, gdyby dostał od nas zbliżoną ofertę?