|
W tym momencie mamy zdecydowanie zbyt szeroką kadrę. Nie jesteśmy w stanie utrzymywac tylu zawodników, gdzie kilku sposrod tych, którzy nie łapią się do 18 mają wysoką pensje. Głębokie rezerwy a więc zawodnicy 19, 20, 21, 22, czy 23-go wyboru to powinni być młodzi piłkarze z racjonalnymi kontraktami.
Myślę, że cięcie w budżecie płacowych będzie oznaczać zwyczajnie uszczuplenie kadry
|