Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5614
Stary 26.04.2018, 15:43
Sedonh napisał
"napisałem już 3 razy co myślę i wystarczy, i zgadzam się także, że zarząd nie ma kompletnie wiarygodności A mi się kojarzy głównie z bajkami, wymaganiami i brakiem szacunku do kibica. I nie mówię teraz o prezesach bo akurat oni widać że coś działają ale reszta to właściwie po co oni są?"

Z tego co się orientuję, Zarząd Wisły to Pani Prezes Sarapata i Pan Wiceprezes Dukat. - jeżeli o nich nie mówisz pod kątem braku wiarygodności, to o kim w ogóle mówisz ?
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując