Sedonh napisał
"napisałem już 3 razy co myślę i wystarczy, i zgadzam się także, że
zarząd nie ma kompletnie wiarygodności A mi się kojarzy głównie z bajkami, wymaganiami i brakiem szacunku do kibica.
I nie mówię teraz o prezesach bo akurat oni widać że coś działają ale reszta to właściwie po co oni są?"
Z tego co się orientuję, Zarząd Wisły to Pani Prezes Sarapata i Pan Wiceprezes Dukat. - jeżeli o nich nie mówisz pod kątem braku wiarygodności, to o kim w ogóle mówisz


?