|
Czy strona internetowa jest naszym głównym problemem?
Chyba jednak NIE!!
Bardziej boli że odchodzą pracownicy. Ponad pół roku temu przychodził Łukasz Stupka i mówiono o budowaniu skautingu na skale międzynarodową. 1,5 okienka transferowego minęło a gość odchodzi za porozumieniem stron.
|