Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5609
Stary 26.04.2018, 14:28
Ja myślę, że nic nie jest czarno-białe, a dobre intencje i serce wkładane w pracę obecnego Zarządu nie oznacza, że nie można działać lepiej, bardziej przemyślanie, bardziej profesjonalnie. Nawet przy tych skromnych środkach. Niech tylko się uczą i nie zamykają na rzeczową krytykę. Tu pojawia się inny problem - żeby ta krytyka była rzeczowa.

Co do strony, to my nowej a) potrzebujemy b) wiemy, że potrzebujemy (tzn. Zarząd wie, bo zapowiadał). Nie chce mi się wierzyć, że strona internetowa kosztuje kilkaset tysięcy złotych. Obecnie wislakrakow.com ma lepszą witrynę niż klub, a majątku raczej na to nie wydano.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując