mitmichael napisał(a):

|
Jezusicku oni sa chorzy, ze mu zaproponowali nowa umowe. Niech idzie z łaską Bozą gdzie tylko chce, Mitrovic to samo ciekawe czy jemu tez zaproponowali nowa umowe
|
Cywka jest uniwersalnym piłkarzem. grał u nas jako boczny obrońca jako pomocnik oraz jako skrzydłowy, stąd pewnie nasz zarząd chce Go zostawić.