Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1143
Stary 26.04.2018, 10:48
jova napisał(a):Wyświetl post
Ale w ciągu ostatnich dwóch sezonów, w tym samym okresie za który rozliczasz Junco, sprowadzili tez wielu polskich zawodników. To, że mają wychowanków, którzy są tam od lat, nie zmienia faktu, że im jakoś udawało się znajdować tanich Polaków grających na solidnym poziomie. Przypominam, że w poście, do którego się początkowo odniosłem, napisałeś: "Teraz wyobraźmy sobie, że w ich miejsce sprowadzamy Polaków o podobnych możliwościach i sile, oraz za zbliżoną cenę." Zabrze pokazuje, że tacy zawodnicy istnieją.

Nie twierdzę, że musimy sprowadzać samych Polaków. Tylko, że można znaleźć solidnych polskich zawodników za małe pieniądze.
Sądzę, że to nieprawda.
Zabrze w czasie pobytu w I lidze sprowadziło trochę młodych Polaków i w I lidze ich ogrywało.
Nie jest więc prawdą, że można znaleźć solidnych polskich zawodników za małe pieniądze.
Za małe pieniądze można znaleźć Polaków do ogrywania na zapleczu ekstraklasy.
Jak pokazuje przykład Górnika.
A nikt nie będzie ogrywał nowej drużyny, złożonej z debiutantów na najwyższym poziomie rozgrywkowym.
Tutaj są potrzebni piłkarze do grania od zaraz.
Tacy, jakich sprowadza Wisła. Tani, w miarę solidni, wyszkoleni taktycznie i technicznie, bez dużych wymagań.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując