|
Słuchałem wywiadu z Junco w Weszło.fm. Nasz Dyrektor sportowy powiedział, że Cywce przedstawiono ofertę nowego kontraktu, a on nie informował, że Lech złożył mu jakąś propozycję. Jeżeli zatem pójdzie do Lecha, to dla pieniędzy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|