Hives4 napisał(a):

No to niech jeszcze honorowo odejdą Junco, piłkarze i cały zarząd, bo wszyscy w tym sezonie dali d*upy.
Pewnie jego wszystkie propozycje były olewane, więc stwierdził, że jednak nie ma sensu tu siedzieć. Facet od lat starał się o pracę marzeń w ukochanym klubie, więc sam z siebie bez poważnej przyczyny by nie odszedł. To też pokazuje, że 100% wpływu na transfery na Junco, więc przygotujcie się na letnią dostawę Perezów, Ze Manuelów i Mitroviców.
P.S.
Carlitos, Llonch i Velez byli zasugerowani przez Kiko
|
weź nie snuj domysłów jak nie wiesz