|
Frekwencja to jest prosty temat wbrew porom i już nie raz był tu omawiany. Jest stałe ~10 tys. (które niestety z każdym słabszym sezonem będzie spadać), a reszta uzależniona od wyników Wisły i rywala. Tu nigdy nie będzie klimatu z mniejszych miast, z jednym mocnym ośrodkiem klubowym, gdzie niezależnie od formy druzyny i zajmowanego miejsca chodzi po 20+ tys. na trybuny.
|