Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1140
Stary 26.04.2018, 07:59
Nie porównujmy Zabrza z okresu, kiedy budował nową drużynę - przypomnijmy był wtedy w I lidze, z Wisłą, która cały czas gra w Ekstraklasie od wielu, wielu lat i przez większość tego czasu, o najwyższe cele, a w ostatnim 20 leciu była wielokrotnym Mistrzem Polski.
Chcę przez to powiedzieć, że do Zabrza przychodzili z całego regionu młodzi, ambitni chłopcy bez wielkich oczekiwań finansowych i najczęściej za grosze. Natomiast Wisła jest klubem, z którego, na wieść, że chce pozyskać młodego, obiecującego grajka wszyscy chcą wydoić jak najwięcej kasy

Poza tym - kto jest liderem strzelców w Górniku? Młody, obiecujący Polak? W ogóle Polak? Czy wynalazek, odpad z zaplecza poważnych rozgrywek w Hiszpanii?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując