Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1136
Stary 26.04.2018, 07:38
Zabrze startowało z 1 ligi gdzie był czas na zgranie na poustawianie zespołu tam mozna wprowadzać młodych chłopaków którzy na te klasę zupełnie wystarczają. W Ekstraklasie nie ma na to szans
Odpowiedz cytując