|
Szczerze, ja nie do końca rozumiem płaczu o nową stronę internetową. Obecna jest w porządku i chyba to po prostu nie jest żaden priorytet zważywszy na to, że mamy problemy z bieżącą płynnością.
Co innego nagrody, które nie dotarły do kibiców - tutaj to faktycznie była niezła siara.
|