Ogryzek napisał(a):

|
Bo my działamy tymczasowo - kontrakty max 1+1 ot tak już mamy
|
Nie dosyć, że 1+1 to ewentualne rozmowy o przedłużeniu rozpoczynamy w marcu [przecież mamy czas], czyli 3 miesiące przed końcem umowy. W tej materii w Wiśle nic się od czasów Telefoniki nie zmieniło.
czaro napisał(a):

Nikola super gość. Dziś już takich charakterów u nas nie ma.
Ciekaw jestem powodów odejścia tego skauta, czy to coś więcej niż to, że jego praca w Wiśle nie miała sensu, bo klubu nie stać na ściąganie zawodników przez niego rekomendowanych.
|
Źle się zaczyna dziać. Niby jeszcze nic nie osiągnął, ale nie zdziwię się jak za parę lat będzie o nim głośno.
Zaś co się tyczy Nikoli, nie powiedział niczego, czego byśmy nie wiedzieli / nie domyślali się. To, że piłkarze zwolnili Petrescu, wie każdy kto ma zwoje mózgowe na swoim miejscu.