Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12855
Stary 25.04.2018, 21:48
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Bo my działamy tymczasowo - kontrakty max 1+1 ot tak już mamy
Nie dosyć, że 1+1 to ewentualne rozmowy o przedłużeniu rozpoczynamy w marcu [przecież mamy czas], czyli 3 miesiące przed końcem umowy. W tej materii w Wiśle nic się od czasów Telefoniki nie zmieniło.

czaro napisał(a):Wyświetl post
Nikola super gość. Dziś już takich charakterów u nas nie ma.

Ciekaw jestem powodów odejścia tego skauta, czy to coś więcej niż to, że jego praca w Wiśle nie miała sensu, bo klubu nie stać na ściąganie zawodników przez niego rekomendowanych.
Źle się zaczyna dziać. Niby jeszcze nic nie osiągnął, ale nie zdziwię się jak za parę lat będzie o nim głośno.

Zaś co się tyczy Nikoli, nie powiedział niczego, czego byśmy nie wiedzieli / nie domyślali się. To, że piłkarze zwolnili Petrescu, wie każdy kto ma zwoje mózgowe na swoim miejscu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując