Wyświetl pojedynczy post
RadekKRK
Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5581
Stary 25.04.2018, 20:46
Stworzenie strony internetowej to nie jest żaden wydatek, tak samo jak nie było żadnym wydatkiem aby nakręcić życzenia komuś kto wylicytował taka nagrodę.

Przedstawiona powyżej alternatywa,czy spłacać piłkarzy czy miasto czy wierzycieli w ramach zawartej ugody czy założyć stronę internetową jest tak czysto po ludzku nierzetelna.
Bardziej odpowiednie byłoby stwierdzenie, że Wisła ma poważne zobowiązania do spłacenia i w takich okolicznościach brak strony internetowej oraz nowoczesnej platformy zakupowej dla gadżetów klubowych to działanie, które nie powinno mieć miejsca, ponieważ Wiśle uciekają pieniądze.

Przez kilkanaście lat kibice wymagali od piłkarzy aby osiągali sukcesy, gdy sukcesów nie było wówczas krytykowano działaczy. Teraz kiedy Wisłę przejął TS, powinien dawać przykład swoją codzienna rzetelnością, sumiennością oraz skrupulatnością w budowaniu profesjonalnych podstaw klubu.

Nie chcę być odebrany źle, ale to trochę jak z sejmem i opozycją, która krytykuje władze, a po wyborach zmiana ról. Opozycja robi to co robiła wcześniej władza, a była władza krytykuje coś co sama robiła.
Odpowiedz cytując