|
Nie przygotowuję stron internetowych, ale czy one kosztują dziesiątki, ba, setki tysięcy złotych, że przez trzy lata nie udało się odłożyć tych (nie wiem) 10-15 tys.? Dla takiego przedsiębiorstwa jak Wisła to naprawdę taki duży wydatek? Bez przesady.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|