Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1132
Stary 25.04.2018, 18:43
Nie ma co się cofać do przeszłości, Kiko etc.

Mamy Carillo, który ma konkretny kontrakt i lepiej, żeby gra wyglądała dobrze i on sam widział sens w prowadzeniu tej bandy i zbiorowości starej gwardii / ciapatych z pontonów / wiecznych bałkańskich talentów i Małeckiego.

W innym przypadku znowu projekt .... strzeli, a w kominach płacowych będziemy mieli całą trójkę asów i nowego trenera.
A wtedy zakopiemy się znowu na długie lata. Bo problemy finansowe nie minęły.


Oby dobrali mu (budżetowych) graczy pod jego pomysł w lecie i wtedy zobaczymy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując