Delgado napisał(a):

|
Kiko się nie sprawdził? Ok, zdarza się, nie krytykuję zarządu, bo to mogło wypalić, ryzyko nie było duże.
|
Generalnie zgadzam sie z twoim postem, oprocz tego, ze tak naprawde pomysl Kiko wypalil. I to nie w opinii mojej, tylko zarzadu.
Gosc spelnil wszystkie zakladane cele, dlatego musimy mu placic do konca sezonu 2019. Gdyby ich nie spelnil - zarzadm mial prawo zerwac umowe, wyplacajac kase tylko do konca sezonu 2018.