Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa
Offline
#
36806
25.04.2018, 16:03
Głosowałem na Prawo i Sprawiedliwość.
Mam nadzieję,że Jarosław Kaczyński będzie żył jak najdłużej stojąc na czele PIS-u.
Ewentualny następca może już nie mieć takiej cierpliwości dla opozycji jaką ma właśnie J.Kaczyński.
Kibic Legii Warszawa.
Krzysiek Grabski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzysiek Grabski
Znajdź inne posty napisane przez Krzysiek Grabski