Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
 
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36806
Stary 25.04.2018, 16:03
Głosowałem na Prawo i Sprawiedliwość.

Mam nadzieję,że Jarosław Kaczyński będzie żył jak najdłużej stojąc na czele PIS-u.
Ewentualny następca może już nie mieć takiej cierpliwości dla opozycji jaką ma właśnie J.Kaczyński.
Kibic Legii Warszawa.