Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24967
Stary 25.04.2018, 13:06
@wislak2214 oczywiście nie chodziło mi o odstawienie wszystkich od składu co zaraz odejdą, bo nie mielibyśmy kim grać. Tylko czemu nie przesunąć Tibora do tyłu skoro spełnia te same zadania co Brlek, a wstawić Kolara lub Bałaniuka do przodu? Przecież jak oglądaliśmy sparingi to szczególnie Bałaniuk dobrze się w nich prezentował razem z Tiborem. Runda się rozpoczęła i obaj trafili na ławę, a inni bez formy grali. Teraz Tibor prezentuje się najlepiej ze wszystkich ofensywnych graczy, a schodzi z boiska jako pierwszy jeśli w ogóle gra. Carlitos to gracz, który z niczego umie coś wykombinować dlatego gra, ale Imaz to w ostatnich meczach najgorszy gracz w Wiśle nawet od Mitrovicia. A statystyki z ostatniego meczu dobitnie pokazały, jak zjechał on z formą.
Odpowiedz cytując