Cytat:
|
Tutaj akurat pierwszy raz oficjalnie mówię że o ile każde działanie Morawieckiego popierałem praktycznie w 100% to "danina od bogatych dla niepełnosprawnych" to największa pomyłka jego gabinetu.
|
I co ci się tak podoba?
Zniszczenie branży futerkowej?
Utrzymanie VAT-u na poziomie 23%?
Opłata reklamówkowa?
Opłata za paliwo kolejne?
Podatek denny?
Podatek od deszczu?
Zamykanie sklepów w niedziele?
Rozdawnictwo na lewo i prawo?
Na początku byłem zadowolony ,że to złodziejstwo z PO przegrało ,ale jak patrzę obecnie na ten nepotyzm (vide KGHM) to ręce opadają. Obecnie SLD gospodarczo jest bardziej na prawo od tych pisowskich socjalistów co jest śmieszne.
Dobrze ,że jestem młody i mogę się zawinąć z tej socjalistycznej krainy.
Dajmy ludziom zarabiać godnie i tyle.