|
z taką grą to nic prócz 8 miejsca nam nie grozi, to i tak sukces biorąc pod uwagę nasze problemy i to że na razie gramy bez trenera bo nie widać żeby Carillo specjalnie ogarniał temat... no ale może coś z tego będzie ?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|