|
[QUOTE=tsw biała gwiazda;1499499]Kostal złapał kontuzję, nie brakło mu sił. Jak na grę na nie swojej pozycji spisał się przyzwoicie. Nie włączał się za bardzo do przodu i czasami źle się ustawiał, ale spodobały mi się jego przechwyty. Pewnie spowodowane było to tym, że gra jako pomocnik i wiedział jak przeciwnik może zagrać. Wkurza mnie brak gry Kolara i Bałaniuka, Imaz ostatnio mocno zjechał z formą, podobnie jak Carlitos. Dlaczego nie dać im szansy skoro o nic już nie gramy? Podobnie Cywka i Brlek, grają chociaż zaraz pójdą grać gdzie indziej.[/QUOTE
A kto miał grać jak nie Brlek? Jaką mialbyś alternatywę za Brleka na L? A w poprzednich meczach grzał ławę więc o co Ci chodzi?
|