Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1119
Stary 24.04.2018, 19:45
Oni mają problem z kreowaniem akcji. Jak Niezgoda dostał czerwo to wiedziałem, że i to nam nie pomoże. Gra tragedia. Skrzydeł nie ma. Od pierwszego meczu za Carrillo nie było ich. Jak można stosować tak durną taktykę. Na dodatek to zatrważające przywiązywanie się do nazwisk. Za grosz rotacji. Ktoś powie, że nie ma kim grać? To niech od następnego meczu postawi na Balaniuka, Kolara, Kostala, Wojtkowskiego, nie wiem, jeszcze na kogo. Może nawet wystawić sprzątaczkę, bylebym nie widział w składzie Mitrovicia. Nad Cywką, Arseniciem, Wasilewskim i Cuestą też bym się grubo zastanowił.
Odpowiedz cytując