Temat
:
Joan Carrillo były trener Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
1118
24.04.2018, 18:24
funkykoval
napisał(a):
Oglądałeś mecz z Sandecją ? Takiego kopania się po czole nie widziałem w wykonaniu Wisły od bardzoooo dawna.
taki "mecz" się nie liczy.
ten z legią też nie...
czuję, że będziemy mieć w tym sezonie jeszcze dwa takie...
arti